Teff Çayı Tohumu Kullanıcı Yorumları - Tavsiye Eder misiniz? | A Kalite Paylaşım

Teff Çayı Tohumu Kullanıcı Yorumları - Tavsiye Eder misiniz?

tubis

Yeni üye
Üye
Arkadaşlar teff çayı tohumunu kullanan veya tavsiye eden var mı? Doğum sonrası kilolarıyla başım dertte de.
Çok duyuyorum şu ara ama öyle keyfi denemek içinde harcayacak çok param yok açıkçası, o yüzden tecrübe eden varsa eğer bizde faydalanalım.

_nur_

Yeni üye
Üye
Arkadasım içti hiç bir faydası olmadı, hamur işleri yağlı yiyeceklerden uzak durun. Yeşil çay için ekmeği azaltın, kilolar gidiyor.

tubis

Yeni üye
Üye
Orası ölede süt olsun diye yiyip şişince insan mucizeye ihtiyaç duyuyo herhalde.

_nur_

Yeni üye
Üye
İnanın hamur işleri ekmek süt yapmıyor sütü en çok su yapıyor bol bol su için sebze et yiyin.

tubis

Yeni üye
Üye
Yemekle sütün olmadığını anladığımda iş işten geçmişti. doğumdan çıktığımda 85dim şimdi 95 :((

_nur_

Yeni üye
Üye
Hiç bir şey için geç değil ben 85 kilo ile doğuma girdim şimdi 68 kiloyum spor ve diyetle.

Z

Zen

Ziyaretçi
Akşamdan 5 cevizi suya koyup sabah aç karnına için 20 dakikada sonra kahvaltı yapın. Bol eksiler dilerim

Lora

Yeni üye
Üye
Mucize cay mucuze zayiflik diye birsey yok hanimlar lutfen sagliginizla oynatmayin umut tuccarlarina, daha bugun bir video seyrettim goreniniz oldumu bilmiyorum kadin ha bire degisik zayiflama caylari kullanmis kimden nerden ne duyduysa uygulamis 85 kilo almis nerdeyse canindan oluyomus yapmayin etmeyin o caylar hep zarar, bir arkadas yazmis gir karatay gruplarina zayifla diye katiliyorum cunku saglikli bir sekilde yiyerek zayifliyosunuz sadece yasaklar serbestler olan bir beslenme tarzi, cay filan yalan para tuzagi, ben yillardir kilolu idim karatay beslenmesini takip edip uyguluyarak 20 kilo verdim sizlerde illa birsey denicekseniz saglikli beslenmeyi deneyin derim

nazlim

Yeni üye
Üye
Onu bunu bosverin yesil cay için yag yakar odem atar karatayla beraber 16 kilo verdim.
Herşeye inanmayin ay ona iyi gelen sana gelecekmi ne biliyon belki senin bunyen ters tepki verecek bobregin iflas edecek karaciyerin hasta olacak biraz kendinizi dusunun ya birakin sanatçılari onlar para icin reklam yapar kendi icmez bile.