Bebeğim Gece Sürekli Uyanıyor. Anason ve Rezene Çayı Verebilir miyim? | A Kalite Paylaşım

Bebeğim Gece Sürekli Uyanıyor. Anason ve Rezene Çayı Verebilir miyim?

Sevily

Yeni üye
Üye
Bebeğim 8 aylik gece sürekli uyanıyor uykuya dalamıyor anason ve rezeneyi karıştırıp çayını verebilir miyim?

nurcan

Yeni üye
Üye
Ben tek rezene verdim 2 gece ama hic fayda etmedi. Gene uyandi.

tuğçe

Yeni üye
Üye
Ben hipp in organik iyi geceler karışık bitki çayı var ondan veriyorum arada pek fayda etmiyor benimkine 6 aylık olduk hala 1 saatten fazla uyumuyor ama belki senin bebegine fayda eder dene derim.

EzGi

Yeni üye
Üye
Eger sürekli böyleyse geçmiş olsun memeden kesene kadar devam eder. Ben sabahları çay niyetıne bıtkı çayı yapıyom. Ihlamur bi çimdik rezene azıcık anason bırazcıkta kimyon demliyom. Gun içinde kahvaltıda ve yemek yanında içiyor. Fayda ettı daha kolay uykuya dalıyor.ama eger içinizde suphe kalırsa bu çayı içerigini daha fazla koyup kendınızde içebılırsınız. Hem sutu artırır hemde bebegı rahatlatır

N

necla

Ziyaretçi
Arkadaşlar yatmadan önce mamasini az verin bi onbeş yer mi daka sonra bir kase yoğurt yedirin hem tok tutar hemde uyku inanın çok ise yariyor

_nur_

Yeni üye
Üye
Anason kullanan cok kişi var ama hic saglikli degil bebegin beyin gelişiminde sorun yaratabilirmis vermeyin bence benimki de sekiz aylik oda cok kalkiyo gecici bi durum sonucta anason verip sağlığıyla sorun yasarsiniz saglik cok onemli uyku icin sagligindan olmasin yavrucak

tubis

Yeni üye
Üye
Bence verme kan pıhtılaşma hücresi trombositleri etkiliyor bitki çayı bana göre Bebek ve çocuklara zararlı.

prensesebru

Yeni üye
Üye
Bizde 8. Ayı bitirdik gece sürekli ağlayarak uyanıyor kucağıma alınca memede tekrar uyuyor galiba kokuya alıştı.

nazlim

Yeni üye
Üye
Hicbir bitki cayi bebeklere surekli verilmemeli. Heleki rezene ve anason riskli grupta biraz arastirirsaniz. Benim kizim 13 aylik hâlâ geceleri 3 4 kere uyanir bazen daha fazla. Bazende sadece 1 kere kalkar. Emer uyur.. demekki bebeginizinde size ihtiyaci var. Gun icinde biseyden korkmus olabilir, huzursuz uyumus olabilir dis donemi olabilir yada sadece guvende oldugunu hissetmek istemis olabilir. Gayet normal uyanmasi.. bebek bu :)