9 Aylık Bebeğim Aşırı Hiperaktif ve Yemek Yemiyor | A Kalite Paylaşım

9 Aylık Bebeğim Aşırı Hiperaktif ve Yemek Yemiyor

Lora

Yeni üye
Üye
Anneler yardımınıza ihtiyacim var, kizim 9 aylik aşırı hiperaktif ve hic bisey yemiyor. Bana günlük yemek plani yapabilir misiniz?

EzGi

Yeni üye
Üye
Ben sarkilar turkuler ve benzeri şeyler yaparak dikkatini dagitarak yediriyorum oyunla.

N

Nur

Ziyaretçi
Bir hafta sonra 9 aylık olacagız yediği şeyler o kdr sınırlıki tarhana mercimek tavuk corbası yogurt peynir avakado bu kdr bitti bi cocuk muz yemezmi yemiyor :( napalım emsin yediği kadar ha yediğinide cok yemez ama iştahla yiyor en azından.

EzGi

Yeni üye
Üye
Eline yiyebileceği şekilde verin yemekleri.Benim oğlumda anca kendi yerse karnı doyar yoksa kaşığı redddediyo.2 lokma alıyo bırakıyo. Blw deneyin.doğalarında var

N

Nur

Ziyaretçi
Ben blw yapıyorum yok genede meyve yemiyor. Neler denemedim :) bir ara armudu yerdi cok güzel diş döneminde onuda bıraktı muzlu pankekler fln yapıyorum yok bi çocuk muz yemezmi yemiyor :) karsılıklı yiyoruz yok.

T

Tuba

Ziyaretçi
şu çocukları yemeyi öğretene kadar bizde iştah kalmayacak. Sulu birşey yemiyo benimkide işte.çorba içircem yaygarayı koparıyor.

N

Nur

Ziyaretçi
Benimki 3 tane sıvı yer tarhana tavuk mercimek kıymalı yapadım tarhanayı tavuguda yer fırında patates yer bulgur pilavı sevio sanıım avakado brokoli baskada yok yani meyve yok su bile içmez sıvı olarak

NeShe

Yeni üye
Üye
O dert bende var 17 aylik olcak ikizlerim ne yaptiysam ne denediysem olmadi o blw midir nedir o bile yaramadi ise bizle hala yemek yerler bizde gorup belki yerler ama oda yok yok yok yemiyolar zorla yediriyorum yedikleri corba yogurt muhallebi kasik mamasi vermiyorum meyveler pure irmikli muhallebiler veriyorum mesela patates yemegi yada kabah yemegi falan yapiyorum oda ezerek yediriyorum :mad: nezaman yiyecekler bilmiyorum.

A

arzu

Ziyaretçi
Kizlar üzülmeyin benim ilk oglumda öyleydi kandira kandira zorla yediriyordum.her 3 saate bir yediriyordum ki istahi acilsin.2 bucuk yasindan sonra düzeldi simdi 3 yasinda masallah cok güzel kilo aldi.sadece yemek seciyor ama en azindan istahli yiyor artik.

T

tansu

Ziyaretçi
Benim kızım 1 yaşında ve et olan yemek yiyor eskiden yogurt yerdi bıraktı sürekli kıyma et. Pırasa ıspanak başka bir şey yemiyor devam sütü içmiyor sizce normal mi yoksa geçicek 2 yaşımda herşeyi yicek mi .

Z

zipo

Ziyaretçi
Ben google playden gurme bebek tarifleri var onu indirdim çok güzel günlük menülerde var ay ay tavsiye ederim