6 Aylık Bebeğe Ihlamur Verilir Mi? | A Kalite Paylaşım

6 Aylık Bebeğe Ihlamur Verilir Mi?

tuğçe

Yeni üye
Üye
Bebeğime ıhlamur vermek istiyorum ama nasıl ve ne şekilde verebilirim? Ne kadar miktarda ıhlamur vermek gerekir?

N

neslihan

Ziyaretçi
Verebilirsiniz tabi ihlamurdan zarar gelmez faydalı ben cocuguma 3 aylıkken başladım vermeye hala veriyorum 19 aylık suan

N

neslihan

Ziyaretçi
Ihlamur faydalı oldugu için herşeye faydası var hem rahat uyur. Bir seyle karistirmaniza gerek yok öyle verebilirsiniz ben ilk önce çay kasigiyla verdim sonra tatlı kasigiyla biboranla vermeye başladım şimdide bardakla veriyorum

H

hatice

Ziyaretçi
1 cay bardagi kadar verilebiliyor benm bebegimde 6 aylik basen biberona koyup sade veriyorum bazen yumurtasini yumusatmasi icin ona karistiriyorum

N

nigar

Ziyaretçi
1 cay bardagi kadar verilebiliyor benm bebegimde 6 aylik basen biberona koyup sade veriyorum bazen yumurtasini yumusatmasi icin ona karistiriyorum
bende aynı senin gibi yapıyorum ihlamur çok seviyor ikizlerim hemde rahatlatıyor sakinleştiriyor dktra sordum verebilirsin dedi daha iyi dedi

N

nisa

Ziyaretçi
Aktardanmi alıyorsunuz ihlamuru yoksa paket olanlardanmi acaba bende basliycam da

H

hatice

Ziyaretçi
Ben sallama olandan aliyorum yaa bitki cayi sonucta katki maddesi ilacak visey olmadigi icin